Świadczymy usługi dla FIRM oraz osób fizycznych

Przejdź do odpowiednego działu  i dowiedź się więcej.

Usługi dla Firm

Kliknij w interesującą dla Ciebie usługę żeby dowiedzieć się więcej:

Komercyjny
Kredyt Hipoteczny
Pożyczka Hipoteczna
Kredyt Inwestycyjny
Kredyt Obrotowy
Kredyt w Rachunku 
Leasing
Faktoring
Kredyt hipoteczny to zobowiązanie kredytowe, które oprócz umowy bankowej jest zabezpieczone dodatkowo w IV dziale Księgi Wieczystej. Gwarancją udzielonych środków staje się nieruchomość.

Komercyjny Kredyt Hipoteczny to kredyt dedykowany wyłącznie przedsiębiorcom prowadzącym aktywną działalność gospodarczą w dowodnej formie (spółki, działalności CIGD). 

Finansowanie może zostać przeznaczone na cele komercyjne związane z przedsiębiorstwem. 

Nieruchomości komercyjne to nieruchomości przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej, ich główną cechą jest to, że nie mają one przeznaczenia mieszkalnego. 

Warunki Komercyjnego Kredytu Hipotecznego są bardzo indywidualne chodzi tu przede wszystkim o sposób zabezpieczenia (Hipoteka IV dział KW, udziały w spółce, cesja zysków z nieruchomości etc.) , wkład własny, kwotę kredytowania, oprocentowanie, okres spłaty oraz staż prowadzonej działalność.


Komercyjny Kredyt Hipoteczny:
- Kupno gruntu pod nieruchomość komercyjną
- Budowa (odbudowa, remont, rozbudowa) nieruchomości komercyjnej
- Zakup nieruchomości komercyjnej
- Uiszczenie VATu naliczonego w związku z budową lub zakupem nieruchomości komercyjnej
- Refinansowanie wydatków firmy związanych z budową lub kupnem nieruchomości komercyjnej
- Spłata innego zobowiązania zaciągniętego na zakup/ budowę nieruchomości komercyjnej 

Przedsiębiorstwa mogące się ubiegać o Komercyjny Kredyt Hipoteczny, to, wszystkie typy podmiotów gospodarczych prowadzących aktywną działalność gospodarczą (udokumentowane dochody oraz księgi finansowe).
Pożyczka Hipoteczna to rodzaj zobowiązania, którego zabezpieczeniem jest nieruchomość. 

W tym przypadku kredytobiorca musi posiadać parwo do nieruchomości (Właściciel) bądź nieruchomość stanowiąca zabezbezpieczenie zostanie użyczona, wyjątek stanowi zakup nieruchomości przy użyciu Prywatnej Pożyczki Hipotecznej (finansowanie jest wtedy robione kilkuepowo a wkład własny wynosi 50%). 

Względem własności nieruchomość może być obciążona np. kredyt hipoteczny, finansujący spłaca poprzedniego wierzyciela stając się jednocześnie jedynym wierzycielem hipotecznym. Pożyczka Hipoteczna z Użyczniem jest to w którym, nieruchmość zostaje użyczona od osoby trzeciej w celu zabezpieczenia, użyczenie może być bezpłatne bądź płatne. 

Na ogół Pożyczka Hipoteczna ma charakter długoterminowy, wartość wynosi do 90% tzw. LTV zastawionej nieruchomości. W przeciwieństwie do kredytu hipotecznego środki uzyskane poprzez Pożyczkę Hipoteczną mogą być przeznaczone na dowolny cel. Zazwyczaj Pożyczki Hipoteczne mają niskie oprocentowanie z uwagi na zabezpieczenie. 

Procedura zaciągnięcia pożyczki hipotecznej często jest uproszczona ze wzgędu na zabezpiebiecznie.

Pożyczkę hipoteczną możemy podzielić na dwa typy:

1. Bankowa
W tym przypadku instytucją finansującą jest bank który, zabezpecza się na danej nieruchomości a LTV pozwala nawet do 90% wartości nieruchomości. O tą pożyczkę mogą ubiegać się zarówno podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne osiągające dochód.

2. Prywatna
Finansującym jest fundusz bądź prywatna osoba. Zabezpiecznie na nieruchomości w tym przypadku to tzw. Hipoteka czyli IV Dział KW bądź pzeniesienie własności dział II dział KW. O pożyczkę mogą ubiegać wyłącznie podmioty gospospodarcze, dopuszczane są również startupy. Wyjątkiem jest pożyczka od osoby fizycznej dla osoby fizycznej, opcja ta obecnie raczej nie jest praktykowana. Finansowania zakupu nieruchomośći jest robione kilkuetapowo (wkład własny min. 50%). Pożyczka jest tu udzielana do 75% wartości nieruchomości. Umowa zawierana jest wyłącznie w formie Aktu Notarialnego.

Przedsiębiorstwa mogące się ubiegać o Pożyczkę Hipoteczną, to wszystkie typy podmiotów gospodarczych:
- prowadzące aktywną działalność (udokumentowane dochody oraz księgi finansowe)
- startupy (Biznesplan, prognozy finansowe)

Dla jednej i drugiej formy niezbędne jest prawo do nieruchomości (własność bądź użyczenie) wyjątek stanowi zakup finansowany przez Prywatną Pożyczkę Hipoteczną.
Kredyt Inwestycyjny to, przeznaczany na finansowanie realizowanych przez kredytobiorcę przedsięwzięć, których celem jest zwiększenie wydajności przedsiębiorstwa, powiększenie wartości (zakup nieruchomości, maszyn etc.), jak również zakup wartości niematerialnych. Warunkiem uzyskania Kredytu Inwestycyjnego jest pozytywny wynik prowadzonej analizy kredytowanego przedsięwzięcia inwestycyjnego na podstawie biznesplanu inwestycji. 

Udzielając Kredytów Inwestycyjnych, bank zwykle wymaga udziału własnego min, 10%. Kwota kredytu może zostać przekazana kredytobiorcy od razu w całości lub w transzach. Większe Kredyty Inwestycyjne często wymagają zabezpieczenia.

Kredyt inwestycyjny możemy podzielić na 3 typy:


1. Bankowy Kredyt Inwestycyjny (instytucją finansującą jest bank): 

- Udzielany jest dla istniejących przedsiębiorstw, opiera się na bieżącej kondycji finansowej firmy, biznesplanie, prognozach finansowych przedsięwzięcia
- Udzielany jest startupom, opiera się na biznesplanie i prognozach finansowych przedsięwzięcia
- Nie jest wymagane twarde zabezpieczenie
- Oprocentowanie jest niskie ze względu na stawki odsetek bankowych

2. Prywatna Pożyczka Inwestycyjna (instytucją finansującą jest Prywatny Fundusz Pożyczkowy lub Inwestycyjny)


- udzielany jest dla istniejących przedsiębiorstw, opiera się na bieżącej kondycji finansowej firmy, biznesplanie, prognozach finansowych przedsięwzięcia
- udzielany jest da startupom, opiera się na biznesplanie i prognozach finansowych przedsięwzięcia
- jest wymagane twarde zabezpieczenie
- oprocentowanie jest indywidualne

3. Pożyczka Inwestycyjna z Funduszy Publicznych (instytucją finansującą jest Instytucja Publiczna)

- udzielany jest dla istniejących przedsiębiorstw, opiera się na bieżącej kondycji finansowej firmy, biznesplanie, prognozach finansowych przedsięwzięcia
- udzielany jest startupom, opiera się na biznesplanie i prognozach finansowych przedsięwzięcia
- nie jest wymagane twarde zabezpieczenie
- oprocentowanie jest indywidualne

Przy powodzeniu inwestycji w niektórych Instytucjach część kapitału zostaje umorzona ze spłaty
Przedsiębiorstwa mogące się ubiegać o Kredyt Inwestycyjny, to wszystkie typy podmiotów gospodarczych: 

-Prowadzące aktywną działalność (udokumentowane dochody oraz księgi finansowe)
-Startupy (Biznesplan, prognozy finansowe)

Dla jednej i drugiej formy opcjonalne jest prawo do nieruchomości (własność / użyczenie).

Kredyt Obrotowy to, kredyt przeznaczony na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa, np. pokrycie kosztów zatrudnienia personelu, kosztów administracyjnych, zakupu wyposażenia itp. Pozwalają one przedsiębiorstwu zapewnić płynność finansową czyli umożliwiają regulowanie bieżących zobowiązań przy braku gotówki, która jest zamrożona. 

Kredyty Obrotowe mogą być udostępnione zarówno w rachunku bieżącym, jak i w rachunku kredytowym. Wypłaty kredytów zwykle nie mają harmonogramów, są realizowane w ramach dostępnego limitu na życzenie kredytobiorcy.

Kredyt Obrotowy możemy podzielić na dwa typy:

1. Bankowy Kredyt Obrotowy
- instytucją finansującą jest bank
- udzielany jest dla istniejących przedsiębiorstw, opiera się na bieżącej kondycji finansowej firmy
- nie jest wymagane twarde zabezpieczenie
- oprocentowanie jest niskie ze względu na stawki odsetek bankowych
- analiza opiera się według wytycznych bankowych

2. Prywatna Pożyczka Obrotowa
-instytucją finansującą jest Prywatny Fundusz Pożyczkowy
-udzielany jest dla istniejących przedsiębiorstw, opiera się na bieżącej kondycji finansowej firmy
-nie jest wymagane twarde zabezpieczenie
-oprocentowanie jest indywidualne
-analiza odbywa się bardzo indywidualnie

Przedsiębiorstwa mogące się ubiegać o Kredyt Obrotowy to, wszystkie typy podmiotów gospodarczych prowadzących aktywną działalność gospodarczą (udokumentowane dochody oraz księgi finansowe).
Kredyt w Rachunku Bieżącym to, pewnego rodzaju zwiększony debet i obejmuje rachunek w którym przedsiębiorca prowadzi konto firmowe. 

W zależności od poziomu wynikającego z umowy , przedsiębiorca może korzystać ze środków w wysokości większej niż aktualne saldo. 

Zadłużenie jest spłacane na bieżąco, każdy wpływ na rachunek zmniejsza jego poziom, który może być ponownie wykorzystany. 

Wysokość dopuszczalnego debetu ustalana jest na podstawie kilku czynników np. wysokość bieżących obrotów na rachunku, poziom zdolności kredytowej. 

Dodatkowo, kredytobiorca powinien przedstawić rodzaj i wysokość bieżących potrzeb, na które przeznaczone zostaną uzyskane środki.

Przedsiębiorstwa mogące się ubiegać o Kredyt w Rachunku Bieżącym to, wszystkie typy podmiotów gospodarczych prowadzących aktywną działalność (udokumentowane dochody, księgi finansowe, przepływy przez konto).
Leasing to umowa cywilno-prawna łącząca kredyt i dzierżawę. W ramach Leasingu jedna ze stron umowy Leasingodawca przekazuje drugiej stronie Leasingobiorcy prawo do korzystania z określonej rzeczy na czas umowy, w zamian za ustalone ratalne opłaty (raty leasingowe). Po zakończeniu umowy leasingowej Leasingobiorca może wykupić przedmiot Leasingu, a kwota wykupu będzie niższa, niż wartość rynkowa. W przypadku Leasingu wymagany jest wkład własny, który zaczyna się nawet od 1% wartości przedmiotu umowy, pozostała część jest finansowana przez Leasingodawce.

Leasingi dla firm możemy podzielić na 3 podstawowe typy:

1. Leasing Operacyjny (usługowy)
Jest to przekazanie Leasingodawce na czas oznaczony prawa do użytkowania określonego w umowie majątku Leasingobiorcy w zamian za odpowiednie opłaty (raty leasingowe). Zazwyczaj okres trwania umowy Leasingu Operacyjnego jest krótszy niż oczekiwany okres pełnego leasingu.

2. Leasing Finansowy (kapitałowy, inwestycyjny)
Jest to przekazanie Leasingodawce na czas oznaczony prawa do użytkowania określonego w umowie majątku Leasingobiorcy w zamian za odpowiednie opłaty (raty leasingowe). W praktyce okres trwania umowy Leasingu Finansowego jest zbliżony do zużycia przedmiotu leasingu. Przedmiot jest wykazywany majątku Leasingobiorcy, natomiast Leasingodawca wykazuje należności z tytułu umowy (tzw. koszta). Umowa Leasingu Finansowego może jednak zawierać opcję wykupu (przeniesienia własności) przez Leasingobiorcę przedmiotu leasingu po zakończeniu okresu umowy.

3. Leasing Zwrotny:
Wykup majątku, np. nieruchomość, samochód lub maszynę od Leasingobiorcy przez Leasingodawce a następnie oddaje na podstawie umowy Leasingu Zwrotnego. Kiedy umowa Leasingu Zwrotnego wygaśnie przedsiębiorca może ponownie stać się właścicielem przedmiotu umowy. Leasing Zwrotny może przynieść korzyści przede wszystkim tym przedsiębiorstwom, którzy posiadają wysoką wartość majątku, ale potrzebują poprawić swoją płynność finansową lub uzyskane z Leasingu Zwrotnego środki chcą przeznaczyć na inne wydatki.

Przedsiębiorstwa mogące się ubiegać o Leasing to, wszystkie typy podmiotów gospodarczych prowadzące aktywną działalność (udokumentowane dochody oraz księgi finansowe).

Faktoring to, wykup przez Instytucję Finansową świadczącą usługę faktoringu (Faktora) nieprzeterminowanych wierzytelności przedsiębiorstwa (Faktorantów) należnych im od kontrahentów.
Przedsiębiorstwo korzystające z Faktoringu szybciej otrzymuje środki finansowe wynikające z zawartej transakcji sprzedaży (wystawione faktury), ponieważ Faktor przekazuje wcześniej ustalony procent wierzytelności. Najczęściej jest to 90% wartości faktur. Faktoring pozwala przedsiębiorstwu skrócić okres oczekiwania na zapłatę, a więc poprawić jego bieżącą płynność. Faktoring umożliwia przedsiębiorcom ograniczyć ryzyko nie otrzymania płatności od kontrahenta (ryzyko podejmuje Faktor).

Faktoring możemy podzielić na typy:

1. Pod względem ryzyka
Faktoring Niepełny (z regresem) - to rodzaj faktoringu z uproszczoną procedurą, ponieważ proces oceny klienta (faktoranta) i jego kontrahentów przebiega automatycznie.
Faktoring Pełny (bez regresu) - ten rodzaj faktoringu cechuje się przejęciem przez faktora ryzyka związanego z niewypłacalnością dłużnika. Zwykle faktoring pełny ma bardziej restrykcyjne wymogi rozpoczęcia współpracy, ponieważ faktor musi określić poziom niewypłacalności dłużnika.

2. Pod względem jawności przejęcia wierzytelności
Faktoring Jawny (notyfikowany) - rodzaj faktoringu, w którym dłużnik jest powiadamiany
o przeniesieniu wierzytelności z faktoranta na faktora. 

Faktoring niejawny (tajny, cichy) - rodzaj faktoringu, w którym dłużnika nie powiadamia się o zawarciu umowy faktoringu. Korzysta się z niego w momencie, kiedy przedsiębiorca nie chce informować dłużnika o transakcji.

Przedsiębiorstwa mogące się ubiegać o Faktoring to, wszystkie typy podmiotów gospodarczych prowadzące aktywną działalność (udokumentowane dochody oraz księgi finansowe).
Każdy przypadek wymaga indiwidualnego podejścia. 
Udzielimy darmowe oszacowanie każdej sytuacji.
SKONAKTUJ SIĘ

Usługi dla Osób fizycznych

Kliknij w interesującą dla Ciebie usługę żeby dowiedzieć się więcej:

Kredyt Hipoteczny
Pożyczka Hipoteczna
BRANE POD UWAGE DOCHODY
Kredyt hipoteczny to, zobowiązanie kredytowe, które oprócz umowy bankowej jest zabezpieczone dodatkowo w IV dziale Księgi Wieczystej. Gwarancją udzielonych środków staje się nieruchomość. Banki udzielają kredyt maksymalnie do 90% wartości tzw. wskaźnik LTV pozostałe 10% to wkład własny.

Kredyty Hipoteczne dzielimy na trzy rodzaje:

1. Kredyt Hipoteczny:
- zakup dowolnej nieruchomości
- zakup gotowego mieszkania lub domu od osoby prywatnej, dewelopera lub spółdzielni mieszkaniowej - - budowę domu lub mieszkania z deweloperem lub spółdzielnią mieszkaniową
- budowę lub dokończenie budowy domu tzw. systemem gospodarczym
- wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego
- przekształcenie lokatorskiego prawa do lokalu w prawo własności
- wykończenie, remont lub modernizację nieruchomości
- adaptację np. strychu na cele mieszkalne
- zakup siedliska
- zakup działki budowlanej

2. Hipoteczny Kredyt Refinansowy:
Kredyt przeznaczony na spłatę drogiego i niewygodnego Kredytu Hipotecznego, zaciągniętego w innym banku oraz kredytów gotówkowych zaciągniętych na cele związane z nieruchomością (remonty, spłata udziałowców etc.), dzięki refinansowaniu kredytów można zyskać wolne środki w najniższej cenie, jaką gwarantuje Kredyt Hipoteczny.
 
3. Hipoteczny Kredyt Konsolidacyjny:
Kredyt przeznaczony na spłatę wszystkich kredytów bankowych. Charakteryzuje się zebraniem wszystkich zobowiązań w jedno, zapewnianie najniższego oprocentowania co gwarantuje Kredyt Hipoteczny oraz stworzenie jednej niższej raty i wydłużenie czasu kredytowania.

Kredyt Hipoteczny to jeden z najczęściej branych, najtańszych (nawet 1% w skali roku) oraz z najdłuższym okresem spłaty kredytów na świecie . 

 Osoby fizyczne mogące się ubiegać o Kredyt Hipoteczny to, wszystkie osoby które ukończyły 18lat, posiadają udokumentowane źródło dochodu oraz minimalny wkład własny o min. 10%.

Pożyczka Hipoteczna to rodzaj zobowiązania, którego zabezpieczeniem jest nieruchomość. W tym przypadku kredytobiorca musi posiadać parwo do nieruchomości (Właściciel) bądź nieruchomość stanowiąca zabezbezpieczenie zostanie użyczona, wyjątek stanowi zakup nieruchomości przy użyciu Prywatnej Pożyczki Hipotecznej (finansowanie jest wtedy robione kilkuepowo a wkład własny wynosi 50%). Względem własności nieruchomość może być obciążona np. kredyt hipoteczny, finansujący spłaca poprzedniego wierzyciela stając się jednocześnie jedynym wierzycielem hipotecznym. Pożyczka Hipoteczna z Użyczniem jest to w którym, nieruchmość zostaje użyczona od osoby trzeciej w celu zabezpieczenia, użyczenie może być bezpłatne bądź płatne. Na ogół Pożyczka Hipoteczna ma charakter długoterminowy, wartość wynosi do 90% tzw. LTV zastawionej nieruchomości. W przeciwieństwie do kredytu hipotecznego środki uzyskane poprzez Pożyczkę Hipoteczną mogą być przeznaczone na dowolny cel. Zazwyczaj Pożyczki Hipoteczne mają niskie oprocentowanie z uwagi na zabezpieczenie. Procedura zaciągnięcia pożyczki hipotecznej często jest uproszczona ze wzgędu na zabezpiebiecznie.

Pożyczkę hipoteczną możemy podzielić na dwa typy:

1. Bankowa
W tym przypadku instytucją finansującą jest bank który, zabezpecza się na danej nieruchomości a LTV pozwala nawet do 90% wartości nieruchomości. O tą pożyczkę mogą ubiegać się zarówno podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne osiągające dochód.

2. Prywatna
Finansującym jest fundusz bądź prywatna osoba. Zabezpiecznie na nieruchomości w tym przypadku to tzw. Hipoteka czyli IV Dział KW bądź pzeniesienie własności dział II dział KW. O pożyczkę mogą ubiegać wyłącznie podmioty gospospodarcze, dopuszczane są również startupy. Wyjątkiem jest pożyczka od osoby fizycznej dla osoby fizycznej, opcja ta obecnie raczej nie jest praktykowana. Finansowania zakupu nieruchomośći jest robione kilkuetapowo (wkład własny min. 50%). Pożyczka jest tu udzielana do 75% wartości nieruchomości. Umowa zawierana jest wyłącznie w formie Aktu Notarialnego.

Osoby fizyczne mogące się ubiegać o Pożyczkę Hipoteczną to wszystkie osoby które ukończyły 18lat. Dla jednej i drugiej formy niezbędne jest prawo do nieruchomości(własność bądź użycznie) wyjątek stanowi zakup przez Prywatną Pożyczkę Hipoteczną.

Pod uwagę są brane dochody z:

- Umowy o Prace (min. 6 miesięcy)
- Działalności gospodarczej CIDG (min. 6 miesięcy)
- Umowy Zlecenie (min. 6 miesięcy)
- Umowy o Dzieło (min. 6 miesięcy)

- Spółek Kapitałowych:
Spółka Z.O.O. /powołanie,mianowanie,udziały (min. 6miesięcy)
Spółka Akcyjna/powołanie,mianowanie,udziały (min. 6miesięcy)
- Spółek Osobowych:
Spółka Cywilna (min. 6 miesięcy)
Spółka Jawna (min. 6 miesięcy)
Spółka Partnerska (min. 6 miesięcy)
Spółka Komandytowa/powołanie,mianowanie,udziały (min. 6miesięcy)
Spółka Komandytowo-Akcyjna/powołanie,mianowanie,udziały (min. 6Miesięcy)

- Działalności Rolniczej

Kredyt Konsolidacyjny to, długoterminowy kredyt przeznaczony przeznaczony na spłatę zobowiązań z tytułu kredytów bankowych oraz innych udokumentowanych zobowiązań finansowych niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Kredytem tym można sfinansować:

- spłatę kredytów
- spłatę debetów, zadłużeń na kartach kredytowych
- koszty związane ze spłatą kredytów objętych konsolidacją, np. opłaty i prowizje

Dodatkowo (w ofertach niektórych banków nie więcej niż 25% kredytu) można przeznaczyć na inne dowolne cele, co stanowi wówczas pożyczkę.

Osoby fizyczne mogące się ubiegać o Kredyt Konsolidacyjny to, wszystkie osoby które ukończyły 18lat, posiadają udokumentowane źródło dochodu.

Leasing to umowa cywilno-prawna łącząca kredyt i dzierżawę. W ramach Leasingu jedna ze stron umowy Leasingodawca przekazuje drugiej stronie Leasingobiorcy prawo do korzystania z określonej rzeczy na czas umowy, w zamian za ustalone ratalne opłaty (raty leasingowe). Po zakończeniu umowy leasingowej Leasingobiorca może wykupić przedmiot Leasingu, a kwota wykupu będzie niższa, niż wartość rynkowa. W przypadku Leasingu wymagany jest wkład własny, który zaczyna się nawet od 1% wartości przedmiotu umowy, pozostała część jest finansowana przez Leasingodawce.

Leasing Konsumencki

Leasing dla osoby prywatnej, która nie prowadzi działalności gospodarczej, może mieć właściwie wszystkie cechy leasingu dla firm. Przy finalizowaniu transakcji jest zdecydowanie mniejsza liczba formalności niż przy kupnie auta za gotówkę lub na kredyt samochodowy. 

Leasingodawca bierze na siebie rejestrację pojazdu, a klient może dodatkowo skorzystać ze specjalnej oferty ubezpieczeniowej. 

 Osoby fizyczne mogące się ubiegać o Leasing Konsumencki to, wszystkie osoby które ukończyły 18lat, posiadają udokumentowane źródło dochodu .

Kredyt dla Rolników to, specjalne produkty bankowe opracowywane z uwzględnieniem specyfiki gospodarstw rolnych. Każdy kredyt rozpatrywany jest indywidualnie jak i harmonogram spłat kredytu, z uwzględnieniem sezonowości lub innych cech pożyczkobiorcy. Kredyty dla Rolników często bywają zabezpieczone nieruchomością bądź maszynami lecz nie zawsze, często gdy cel finansowania jest atrakcyjny dla banku zabezpieczanie nie jest wymagane. Dokumentacja działalności rolniczej jest bardzo indywidualna.

Osoby fizyczne mogące się ubiegać o Kredyt dla Rolnika to, wszystkie osoby które prowadzą działalność rolniczą, ukończyły 18 lat, posiadają udokumentowane źródło dochodu.


Pod uwagę są brane dochody z:

- Umowy o Prace (min. 6 miesięcy)
- Działalności gospodarczej CIDG (min. 6 miesięcy)
- Umowy Zlecenie (min. 6 miesięcy)
- Umowy o Dzieło (min. 6 miesięcy)

- Spółek Kapitałowych:
Spółka Z.O.O. /powołanie,mianowanie,udziały (min. 6miesięcy)
Spółka Akcyjna/powołanie,mianowanie,udziały (min. 6miesięcy)
- Spółek Osobowych:
Spółka Cywilna (min. 6 miesięcy)
Spółka Jawna (min. 6 miesięcy)
Spółka Partnerska (min. 6 miesięcy)
Spółka Komandytowa/powołanie,mianowanie,udziały (min. 6miesięcy)
Spółka Komandytowo-Akcyjna/powołanie,mianowanie,udziały (min. 6Miesięcy)

- Działalności Rolniczej

Another Tab Contents
Każdy przypadek wymaga indiwidualnego podejścia. 
Udzielimy darmowe oszacowanie każdej sytuacji.
SKONAKTUJ SIĘ
Kancelaria Finansowa Mateusz Idzikowski
NIP: 5361935542, REGON:380393597
al. Zajęcza 15
00-351 Warszawa
Telefon: +48 698 797 212 
Email: kf.idzikowski@gmail.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram